Από ήττα σε ήττα ο Ατρόμητος, έχασε και από τη Λεβάντε! (video)

Ο Ατρόμητος δεν τα κατάφερε στην Ισπανία κόντρα στη Λεβάντε και γνώρισε μια ακόμη ήττα με 2-1.

Τέταρτη διαδοχική ήττα για τον Ατρόμητο. Οι Περιστεριώτες αντιμετώπισαν τη Λεβάντε στην Ισπανία και ηττήθηκαν με σκορ 2-1, ωστόσο το θετικό είναι πως κατάφεραν να βρουν ξανά δίχτυα, μετά από το φιλικό με την Έλτσε (6-1).

Οι Ισπανοί ήταν αυτοί που άνοιξαν το σκορ, με τον Ρούμπεν Βέθο να κάνει το 1-0 στο 37ο λεπτό. Στην αρχή του δεύτερου ημίχρονου (55’) ο Ατρόμητος ισοφάρισε, με ωραίο πλασέ του Ευθύμη Κουλούρη σε σέντρα του Μουνίθ. Ωστόσο, οι Ισπανοί βρήκαν ξανά δίχτυα, με τον Σέρχιο Πόστiγκο να διαμορφώνει το τελικό 2-1.

Η 11αδα του Ατρομήτου: Πίριτς, Βασιλαντωνόπουλος, Στρούγγης, Μαυρομμάτης, Αθανασίου, Σάλομον, Νάτσος, Κλωναρίδης, Χουάν Μουνίθ, Μπεντινέλι, Κουλούρης