Football Talk

Παναθηναϊκός – Απόλλων Σμύρνης 2-0: Με «δέκα» οι φιλοξενούμενοι, αποβλήθηκε ο Φατιόν!

Ακόμη πιο δύσκολη γίνεται η «αποστολή» του Απόλλων Σμύρνης στην Λεωφόρο, με τους φιλοξενούμενους να μένουν με δέκα ποδοσφαιριστές, χάρη στην δεύτερη κίτρινη κάρτα που αντίκρυσε ο Φατιόν στο 56’, για φάουλ στον Αλεξανδρόπουλο.

Με παίκτη λιγότερο καλείται να ολοκληρώσει την αναμέτρηση απέναντι στον Παναθηναϊκό ο Απόλλων Σμύρνης, ο οποίος έμεινε με δέκα ποδοσφαιριστές, μιας και ο Φατιόν αντίκρισε δεύτερη κίτρινη κάρτα στο 56ο λεπτό για μαρκάρισμα πάνω στον Αλεξανδρόπουλο.

Ολοένα και πιο δύσκολη φαίνεται πως γίνεται η «αποστολή» των φιλοξενούμενων, οι οποίοι βρίσκονται και πίσω στο σκορ με 2-0, από το πρώτο ημίχρονο.